תעלת בלאומילך

 


בתיאטרון הקאמרי עולה על הבמה ההצגה "תעלת בלאומילך", קומדיה עפ"י תסריט מאת אפרים קישון. מחזה ובימוי: אלי ביז'אווי, גורי אלפי, מוסיקה מקורית מאת קרן פלס

 

 

בהשתתפות השחקנים: גורי אלפי, שמואל וילוז'ני, נטע גרטי, שלומי אברהם, יצחק חזקיה, עזרא דגן, קובי פרג', יואב לוי, איה שבא, אבי טרמין, גולן גרוס, קרן גולדפיין.


חולה רוח נמלט ממוסד סגור, מוצא פטיש-אוויר עזוב ומתחיל לקדוח בלב תל-אביב. סביבו מתפתחת מהומה שלמה, אך איש אינו מנסה לעצור בעדו. אף אחד אינו רוצה להצטייר כמי שאינו יודע מה מתרחש בתחום אחריותו.


עם הזמן, וההתנערות מאחריות בכל הדרגים, הבור גדל לממדי ענק ומסכן את שלומה של תל-אביב-יפו, את שפיותם של דיירי הרחוב, אי-אלו קריירות של פקידי עירייה ואת עתידו של זוג צעיר ומקסים. רק קאזימיר בלאומילך המחויך ממשיך לקדוח בשלווה...

 

בחסות שרשרת המחדלים תל-אביב הופכת לוונציה של המזרח התיכון: טיוח, האשמות הדדיות, חוסר האונים של האזרח הקטן ועוד רבים וטובים. הקלאסיקה של קישון והביורוקרטיה הישראלית שלא נס ליחן, במפגש פיסגה בתיאטרון העירוני של תל-אביב.

 

בקאמרי בעשור האחרון הוצגו גם קלאסיקות אחרות של אפרים קישון: הכתובה, שמו הולך לפניו וסאלח שבתי.
 
הצגה ראשונה במוצאי שבת 16.8.2014 בשעה 20:30 באולם קאמרי 2
קרדיטים: מוסיקה מאת קרן פלס, תפאורה: ערן עצמון, תלבושות: אורנה סמורגונקי, תאורה: קרן גרנק, תנועה: יניב הדד, פסנתרן וסמפלר: אוהד בן אבי.
 
צילום: ליאור נורדמןפוסטר ההצגה החדשה בתיאטרון הקאמרי, תעלת בלאומילך
מערכות כירטוס וקופות - טיטאן | עיצוב ובניית אתרים - לופים